Транзит Угорщиною для українців дозволений лише через два пункти пропуску

Раніше Угорщина відкрила на укрансько-угорському кордоні всі пропукні пункти

З 4 липня транзитний проїзд здійснюється лише по гуманітарних коридорах у пунктах пропуску «Берегшурань – Лужанка» та «Захонь – Чоп (Тиса)»

Транзитний проїзд Угорщиною для українців дозволений лише через два пункти пропуску на українсько-угорському кордоні.

Як повідомила 5 липня прес-служба Державної прикордонної служби, з 14:00 4 липня транзитний проїзд здійснюється лише по гуманітарних коридорах у пунктах пропуску «Берегшурань – Лужанка» та «Захонь – Чоп (Тиса)».

Нагадаємо, що з 29 червня Угорщина відкрила на кордоні з Україною усі п’ять пунктів пропуску. Без обмежень перетнути кордон з Угорщиною можуть лише угорські громадяни, а українці можуть в’їжджати до Угорщини транзитом або вглиб на 30 кілометрів території країни на 24 години.

Загалом до країн Євросоюзу поки що можуть в’їхати лише окремі категорії громадян України, серед яких члени сімей громадян ЄС, люди, які мають посвідку на довгострокове проживання в ЄС та члени їх сімей, тощо. Єврокомісія переглядатиме список країн, для яких відкривати кордони, кожні два тижні з огляду на епідеміологічну ситуацію в тій чи іншій державі.

У той же час Хорватія, Албанія, Чорногорія та Туреччина вже пускають до себе туристів з України. З 1 серпня відкрити кордони обіцяє і Грузія. МЗС розробило інтерактивну мапу, яка відображає актуальні режими в'їзду для громадян України до всіх інших держав.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук