Третина призовників Львівщини мають підстави для відстрочки

30 зі 100 чоловіків призовного віку мають підстави для відстрочки. Таку інформацію під час відеомосту між Львовом і Дніпропетровськом на тему «Особливості проведення часткової мобілізації на Дніпропетровщині і Львівщині» оприлюднила помічник військового комісара з правової роботи Львівського обласного комісаріату Алла Сибірякова.

Відповідно до статті 23 Закону «Про мобілізаційну підготовку і мобілізацію», до цього переліку належать:

  • заброньовані на період мобілізації і на воєнний час за органами державної  влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування, а також за підприємствами, установами і організаціями;
  • визнані відповідно до висновку  військово-лікарської комісії тимчасово непридатними до військової служби за станом здоров’я;
  • чоловіки, на утриманні яких перебувають п'ять і більше дітей віком до 16 років;
  • зайняті постійним доглядом за особами, що його потребують;
  • народні депутати України, депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим.

Заступник військового комісара з роботи з особовим складом та громадськістю Дніпропетровського обласного військового комісаріату Сергій Полуциган наголосив, що люди, які безпідставно відмовляються від призову, одразу зустрічаються з працівниками прокуратури.

«Але таких дуже мало. Коли на Дніпропетровщині почали оповіщувати великі маси населення, то зіткнулися з цими проблемами. Тоді підключилися правоохоронні органи, паспортні столи, і нам вдалося дуже швидко подолати проблеми», – зазначив Полуциган.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук