Третій заступник міністра економіки подав у відставку

Заступник міністра економіки України Наталія Микольська, яка обіймає посаду торгового представника України і є відповідальною за переговори з ЄС з торгівельної тематики, в середу ввечері слідом за відставкою міністра економіки Айвараса Абромавичуса і двох його заступників оголосила, що йде у відставку.

«Я прийняла дуже складне і важливе рішення разом з міністром піти, з посади Торгового представника України. Я прийшла в команду технократів і основним критерієм для відбору мене міністром на цю посаду були лише мої професійні і моральні якості… Ми прийшли змінювати цю країну. Нам багато чого вдалося, але ще більше попереду», – написала вона у Facebook.

«Я повинна і завершу всі пріоритетні проекти. Ця ситуація не повинна стати і не стане на заваді нашій протидії агресії Російської Федерації», – наголосила Микольська.

Наталія Микольська була ключовим переговорником, зокрема, щодо перегляду норм Угоди про асоціацію та у тристоронніх консультаціях з РФ. Рішення піти у відставку не було від початку погоджене з міністром Айварасом Абромавічусом – про його відставку Микольська дізналася лише вранці, коли була на засіданні ВР, повідомляє «Європейська правда».

Як повідомляв ZAXID.NET, міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус після 14 місяців роботи заявив про рішення подати у відставку через відсутність підтримки й активної протидії реформам, які провадить його команда.

«Сьогодні я прийняв рішення подати у відставку з посади міністра. Причина – різка активізація блокування системних і важливих реформ у нашій країні», – сказав він на прес-конференції в Києві в середу.

«Це вже не просто відсутність підтримки або політичної волі. Це активні дії, спрямовані на те, щоб паралізувати нашу реформаторську роботу: від несподіваного зняття охорони міністра та його сім’ї до нав’язування під великим тиском сумнівних осіб у мою команду й на ключові посади в держпідприємствах», – додав Абромавичус.

Міністр зазначив, що його рішення – не емоційне, воно зумовлене тим, що за наявної системи він і зібрана ним команда не можуть бути ефективними, оскільки на неї дуже сильно тиснуть.

Основною протидією останнім часом Абромавичус назвав одного з лідерів фракції «Блок Петра Порошенка» Ігоря Кононенка.

За заявами міністра Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) порушило справу.

Після заяви Абромавичуса у відставку подали двоє його заступників – Юлія Клименко і Максим Нефьодов.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук