Слідом за Абромавичусом подала у відставку його заступниця

Заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Юлія Клименко заявила про намір подати у відставку слідом за головою міністерства Айварасом Абромавичусом.

«Отримую багато питань, тому хочу підтвердити: так, я йду у відставку разом з міністром. Я повністю підтримую і поділяю кожне слово міністра – не тому, що я його заступник, а тому, що є відповідальним громадянином і патріотом України. Це абсолютно зважене і прагматичне рішення. І це не втеча з поля бою, тому що ніякого бою ніколи не було, а була його постійна імітація, до якої нас свідомо залучали», – написала вона на своїй сторінці у Facebook.

Клименко зазначила, що за 10 місяців у міністерстві команда Абромавичуса «почала не одну реформу, які вже тривають і які не можна зупинити».

«Це і реформа адміністративних послуг, низка реформ, які ми називаємо словом “дерегуляція”, реформа державного контролю і нагляду, різноманітні програми підтримки малого і середнього бізнесу тощо. Вони справді потрібні українському бізнесу та громадянам. Ми й далі активно підтримуватимемо ці реформи як громадські активісти і не дамо жодному корупціонерові їх зупинити», – резюмувала вона.

Як повідомляв ZAXID.NET, міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус після 14 місяців роботи заявив про рішення подати у відставку через відсутність підтримки й активної протидії реформам, які провадить його команда.

«Сьогодні я прийняв рішення подати у відставку з посади міністра. Причина – різка активізація блокування системних і важливих реформ у нашій країні», – сказав він на прес-конференції в Києві в середу.

«Це вже не просто відсутність підтримки або політичної волі. Це активні дії, спрямовані на те, щоб паралізувати нашу реформаторську роботу: від несподіваного зняття охорони міністра та його сім’ї до нав’язування під великим тиском сумнівних осіб у мою команду й на ключові посади в держпідприємствах», – додав Абромавичус.

Міністр зазначив, що його рішення – не емоційне, воно зумовлене тим, що за наявної системи він і зібрана ним команда не можуть бути ефективними, оскільки на неї дуже сильно тиснуть.

Основною протидією останнім часом Абромавичус назвав одного з лідерів фракції «Блок Петра Порошенка» Ігоря Кононенка.

За заявами міністра Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) порушило справу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук