Третя Спартакіада в Добротворі – змагання, що об’єднують молодь з різних куточків країни

Суспільство12 вересня 20172580

Три роки, сім областей України та чудовий шанс для десятків молодих спортсменів. Це Спартакіада «Єдина країна», яка нещодавно відбулася у селищі Добротвір Львівської області, де працює ДТЕК Добротвірська ТЕС. Організаторами змагань вже традиційно стали представники місцевої влади та енергетичної компанії ДТЕК.

«Три роки тому разом з компанією ДТЕК ми започаткували спартакіаду «Єдина країна». Це – спортивні змагання по футболу та по греблі на байдарках і каное. Це дуже цікавий та потрібний для України проект. Сама назва говорить сама за себе. З кожним роком кількість учасників все збільшується, в дітей є бажання продовжувати такі спартакіади», розповів селищний голова Добротвора Роман Ніколаєв.

Цього року змагалися діти з областей, в яких працюють підприємства енергетичної компанії ДТЕК: Львівської, Івано-Франківської, Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Луганської та Запорізької. Учасники Спартакіади могли показати себе у футбольних турнірах, а ще показати свою майстерність в греблі на байдарках та каное на 200 і 500 метрів. Навіть маленькі веслярі мали змогу проявити себе – для них передбачили 100-метрову дистанцію. Оцінював маленьких спортсменів Майстер спорту України, багаторазовий чемпіон України з веслування на байдарках Андрій Глушко.

Добротвір, як завжди, радо зустрів всіх гостей – мешканці селища підтримували учасників, а сама організація змагань пройшла на найвищому рівні.

«Така спартакіада має надзвичайно важливе значення, адже проведення спортивних змагань не просто забезпечує розвиток фізичної культури та спорту в районі, а забезпечує особистісне зростання дітей, пропагує здоровий спосіб життя, згуртовує, об’єднує дітей зі сходу та заходу країни», розповів голова Кам’янка-Бузької районної ради Тарас Келеберда.

Звичайно, переможці отримали не тільки море емоцій, а й залужені винагороди: кубки, медалі і цінні подарунки. А приємним сюрпризом для всіх учасників стала спеціально організована екскурсія у Львів.

«Дуже хороший турнір, багато команд, багато цікавих матчів. А футбольне поле взагалі чудове, у нас такого немає. Організатори й справді молодці, поділився враженнями Іван Самойлов, футболіст з міста Щастя на Луганщині. А ще дуже класно, що нам організували екскурсію до Львова, ми давно хотіли побачити це красиве місто, бо ніхто з нашої команди ще там не був».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук