Три чверті львівських водіїв не користуються пасками безпеки

Активісти дослідили рівень використання пасків безпеки у 20 містах України

Лише 25,4% водіїв у Львові користуються ременями безпеки. Проте навіть цей відсоток є одним з найвищих в Україні. Такими є результати дослідження, проведеного навесні 2017 року громадськими організаціями в межах кампанії «За безпечні дороги».

Згідно з результатами дослідження, проведеного у 20 містах України, навіть половина з майже 26 тис. автомобілістів, які були учасниками дослідження, не користуються ременями безпеки.

Найбільший відсоток водіїв користується ременями безпеки в Києві (37,9%), Дніпрі (30,6%), Львові (25,4%) та Павлограді (21,4%). Таким чином Львів посів третє місце за кількістю водіїв, які пристібаються ременями безпеки. Однак майже три чверті львів'ян (74,62%) ременями не користуються.

Клікніть для збільшення

Велика група міст має показник користування між 10% і 20% – це Харків, Кривий Ріг, Ужгород, Івано-Франківськ, Рівне, Кропивницький, Тернопіль, Житомир та Чернігів. Менше, ніж кожен десятий, користується ременями безпеки в Херсоні, Чернівцях, Вінниці, Миколаєві та Хмельницькому. Також вкрай низькі показники мають два невеликі міста, які увійшли до дослідження, – Долина (6,9%) та Тульчин (6,55%).

У середньому по Україні лише 14,85% водіїв пристібаються ременями безпеки.

Довідка. Дослідження проводила громадська організація Vision Zero у співпраці з Центром демократії та верховенства права в межах кампанії «За безпечні дороги» у березні-травні 2017 року. Сесії спостереження були проведені у 20 містах України, серед яких 16 обласних центрів. Навчені спостерігачі зі спеціальними анкетами, як правило, групами з двох-трьох осіб, провели 4632 хвилини на вулицях міст та записали інформацію про фактичну поведінку 25 924 водіїв.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук