Три картини українських художників візьмуть участь у аукціоні Phillips

Три картини українських художників візьмуть участь у аукціоні Phillips
фото Cultprostir
Олег Тістол «Кавказ №31»

Компанія Arts Trend 10 грудня візьме участь у торгах Under the Influence («Під впливом») аукціонного дому Phillips. На продаж будуть виставлені три роботи відомих українських. Лотами аукціону стануть картини Романа Мініна, Олега Тістола й Анатолія Криволапа.

Робота «Комплекс повноцінності» Романа Мініна оцінена в $3,2-4,8. Ця картина брала участь в арт-проекті «Нова Українська мрія», повідомляє Cultprostir.

На продаж виставлена картина Олега Тістола, чия робота із тієї ж серії «Кавказ» днями була продана  на аукціоні Sotheby`s за 15 тис. фунтів.

У торгах аукціонного дому Phillips візьме участь його карина «Кавказ №31» з оціночною вартістю у $8–11, 2. Це вже 22-й аукціон, в якому Олег Тістол бере участь.

Найдорожчим українським лотом стане картина «Без назви» ($25–35 тис.) Анатолія Криволапа, який є найдорожчим художником України за версією Forbs.

П'ять із шести його робіт, проданих закордоном, незмінно показують ціни, що перевершують заявлену вартість у декілька разів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Mikhail Kyreyto 1 грудня 2014, 20:00

  Дуже дивно получається, рік назад ця сама картина А. Криволапа "Без назви" була продана на Сотбіс за понад $ 60 000 а зараз її продають на іншому аукціоні на половину дешевше. Фокуси -мокуси..

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук