Три сучасні рентгено-операційні запрацювали у лікарнях Львова

СуспільствоЮрій Герун, 28 листопада 2016, 18:17 1301 0

Нову рентгенівську апаратуру отримали два медичних заклади Львова. Сучасні рентген-операційні зявилися у 8-ій міській лікарні та у клінічній лікарні швидкої допомоги. Нове обладнання зменшить термін лікування пацієнтів та підвищить якість хірургічних втручань.

Нові С-арочні рентгени полегшують операційний процес. Відтепер весь процес операції у лікарів як на долоні. Натомість час на лікування зменшується.

«Лікування хворого відбувається протягом доби-двох, зі значним покращенням. Раніше ми робили операції, мусили робити розріз. Хворий після втручань, коли ми забирали камені, мусив лежати тиждень, два або ж місяць», – завідувач відділення ендоскопічної хірургії Артур Гураєвський.

Видаляти камені, а також проводити складні операції у травматології відтепер будуть практично у режимі онлайн. Два нові рентгенівські апарати отримало травматологічне відділення та відділення лапораскопічної хірургії лікарні швидкої медичної допомоги, ще один надійшов у травматологію 8-ї міської лікарні.

«Наших два травматологічні відділення, які є в підпорядкуванні ЛМР, отримали С-арки і операційні столи, на яких вони зможуть сучасно отримувати оперативне втручання, тобто потреба в місті для таких травматологічних і ортопедичних пацієнтів вирішена», – зазначив начальник управління охорони здоров'я ЛМР Володимир Зуб.

Загальна вартість придбаної апаратури більше 12 мільйонів гривень. Загалом же ж цьогоріч для міської клінічної лікарні швидкої допомоги та 8-ої міської лікарні закупили обладнання на майже 40 мільйонів гривень.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук