Три викладачі юридичного факультету Львівського університету – кандидати у судді Верховного суду

Львів'яни Дмитро Гудима, Наталія Антонюк та Володимир Кравчук - серед кандидатів

Вища кваліфікаційна комісія суддів України 27 липня затвердила рейтинг кандидатів на посади суддів Верховного суду. 120 осіб стали переможцями конкурсу, серед них є три викладачі юридичного факультету Львівського національного університету ім. І. Франка. Про це повідомило керівництво факультету на своїй сторінці у Facebook.

Так, доцент кафедри теорії та філософії права юридичного факультету ЛНУ ім. І. Франка та власник юридичної фірми «Цейтнот» Дмитро Гудима зайняв перше місце у рейтингу кандидатів у судді касаційного цивільного суду в складі Верховного суду.

Професор кафедри цивільного права та процесу Володимир Кравчук, який з 2009 року працює суддею Львівського окружного адміністративного суду, претендує на призначення суддею у касаційний адміністративний суд в складі Верховного суду.

Доцентка кафедри кримінального права та кримінології Наталія Антонюк – серед кандидатів у судді касаційного кримінального суду в складі Верховного суду.

Загалом, за результатами конкурсу, серед переможців виявилося лише п’ять суддів діючого Верховного суду України.

«Це найкращий склад Верховного суду за останні 25 років. Переможцями стали 16 науковців, 9 адвокатів та 4 кандидата із сукупним стажем. У Португалії передбачено квоту 10% для категорії «не судді» у складі Верховного суду. Ми у 2,5 рази перевищимо цей показник», – зазначив під час брифінгу голова ВККС Сергій Козьяков.

Вища рада правосуддя обрала 120 кандидатів на призначення суддями касаційних судів Верховного суду України

За результатами конкурсного добору Вища кваліфікаційна комісія суддів надішле до Вищої ради правосуддя рекомендації про призначення 120 кандидатів суддями відповідних касаційних судів.

За словами голови Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Сергія Козьякова, Вища рада правосуддя ще може відсіяти окремих кандидатів.

«Вища рада правосуддя має повноваження попрацювати з усіма кандидатурами і передати президенту 120 кандидатів або менше. Я хотів би підкреслити, що може бути і менше кандидатів, яких передасть Вища рада правосуддя на затвердження президенту на підпис. Давайте почекаємо», – зазначив Козьяков у коментарі «Укрінформу».

Нагадаємо, чинний голова Верховного суду Ярослав Романюк раніше звернувся до ВККС із заявою про припинення участі у конкурсі у зв'язку з наміром подати у відставку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук