ТРК «Ера» звинуватила Мінінформполітики і «5 канал» у спробах припинити мовлення

ТРК «Ера» звинуватила Мінінформполітики і «5 канал» у спробах припинити мовлення
фото ТРК Ера
«Ера» звинуватила Мінінформполітики і 5 канал у відключенні ефіру

Колектив телекомпанії «Ера» написав відкритого листа Генеральному прокурору України Юрія Луценку з приводу відключення каналу. Лист розміщено на сайті телекомпанії.

У листі зазначено, що журналісти завжди дотримувалися стандартів незалежного мовлення і відстоювали принципи об'єктивності та неупередженості у забезпеченні конституційного права громадян України на інформацію. «Однак, останнім часом, у період підготовки до продовження діючої Ліцензії на мовлення телекомпанії «Ера», за інформацією що потребує перевірки, група осіб, що мають відношення до Міністерства інформаційної політики та керівництва «5 каналу», за допомогою родинних зв’язків з Т.в.о. голови правління ПАТ НТСУ Бичок Г.І., здійснюють протиправні дії з перешкоджання законній підприємницькій діяльності ТРК «Ера» та журналістській діяльності наших співробітників...», - йдеться в повідомленні.

За даними ТРК «Ера» в кінці лютого т.в.о. голови правління НТКУ звернулася до прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, щоб вплинути на членів Нацради для перешкоджання діяльності телекомпанії «Ера».

В даному листі говорилося, що «трансляція Євробачення-2017 зазнає значних труднощів», проте, як йдеться в повідомленні, жодним чином не пояснюється чому з 2001 року ніяких труднощів між НТКУ і ТРК «Ера» з приводу трансляцій Євробачення не виникало.

Крім того, листом від 12.04.2017 року ПАТ НТКУ повідомив ТРК «Ера» про те, що починаючи з 00:00 годин 14 квітня 2017 року супутникове мовлення ТРК «Ера» буде припинено.

Керівництво телеканалу звернулося до генпрокурора Юрія Луценка взяти під особистий контроль розслідування цих дій «щодо перешкоджання журналістській діяльності та порушення конституційних прав громадян України».

Як повідомлялося, президент Петро Порошенко вважає неприпустимо малою частку української мови в ефірах українських телеканалів.

Нагадаємо, 8 листопада 2016 року набув чинності закон, що зобов'язує радіостанції транслювати в ефірі не менше 35% україномовних творів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук