Центр міжконфесійного діалогу хоче відкрити дім престарілих у Львові

Оксана Панчишин, 25 квітня 20137590

Центр міжконфесійного та міжрелігійного діалогу «Лібертас», що відкриється 6-7 травня у Львові, матиме два напрямки роботи: академічний та соціальний.

«Ми будемо організовувати богословські академічні конференції на науковому рівні між представниками різних конфесій. Для висвітлення різноманітних тем запрошуватимемо людей із Заходу», – сказав у коментарі ZAXID.NET голова Центру, доктор богословських наук Тарас Дзюбанський.

Щодо соціального складника їхньої діяльності, голова Центру розповів, що вони допомагатимуть дітям-сиротам, жінкам, які зазнали насильства, і пенсіонерам.

«Для осіб старшого віку ми хочемо організовувати дозвілля. Крім того, плануємо відкрити у Львові дім престарілих. Ми залучатимемо лідерів церков, щоб вони допомагали нам відкривати центр», – зазначив він.

Тарас Дзюбанський додав, що поки в них лише віртуальний офіс. «Якщо приїжджають делегації, ми їх приймаємо у міській раді», – сказав він. На повній ставці працюватиме у центрі троє осіб. Фінансуватимуть центр релігійні організації та приватні особи.

Центр вже налагодив контакти з Українською православною церквою Московського патріархату, Українською православною церквою Київського патріархату, Українською греко-католицькою церквою, Українською автокефальною православною церквою, Римо-католицькою церквою в Україні, Українським євангельським альянсом, всеукраїнським єврейським благодійним фондом «Хесед-Ар’є» та з мусульманською общиною України.

«Перша лекція відбудеться 8 травня у римо-католицькій семінарії», – сказав Тарас Дзюбанський.

Нагадаємо, на відкриття Центру міжконфесійного та міжрелігійного діалогу «Лібертас» (Libertas) до Львова приїде Муфтій України шейх Ахмед Тамім.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук