Центр оцінювання якості освіти опублікував правила ЗНО-2020

На сайті Центру майбутні вступники можуть ознайомитися з актуальними характеристиками усіх тестів, критеріями оцінювання та програмою ЗНО

СуспільствоАнна Журба, 6 листопада5220

На сайті Українського центру оцінювання якості освіти опублікували правила та вимоги до ЗНО 2020 року. У розділі «ЗНО-2020» можна ознайомитися з актуальними характеристиками сертифікаційних робіт, критеріями оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю та програми зовнішнього незалежного оцінювання.

У характеристиці сертифікаційної роботи з певного предмета зазначено структуру тесту, кількість та типи завдань, наведено схему нарахування тестових балів і кількість балів, які можна отримати, правильно виконавши всі завдання тесту. Приміром, тести з української мови та літератури матимуть загалом 58 завдань різної форми: 33 завдання з мови, 24 – з літератури та одне відкрите завдання з розгорнутою відповіддю. Сертифікаційна робота з математики матиме 35 завдань різних форм, зокрема 8 відкритих з короткою відповіддю та три – із розгорнутою. Також у характеристиці тестів вказано час, відведений на його виконання.

Критерії оцінювання завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю містять розширену інформацію про нарахування балів, наприклад, із яких частин має складатися власне висловлення з української мови та які помилки зменшать кількість балів.

Програми ЗНО 2020 року містять вимоги до рівня загальноосвітньої підготовки учасників з певного предмета. Саме на основі цих програм укладають тестові завдання.

У Центрі також зазначають, що їхні фахівці пояснюватимуть особливості виконання завдань у щотижневій рубриці «Готуючись до ЗНО» на сторінці Українського центру оцінювання якості освіти у Facebook, а на їхньому сайті можна пройти тести минулих років.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук