25 львівських випускників отримали максимальний бал із п’яти предметів ЗНО

Зараз ще очікують результати з хімії, географії та історії

25 львівських випускників отримали максимальний бал із п’яти предметів ЗНО
фото умовне
Остаточні результати будуть відомі до кінця тижня

25 львівських випускників отримали максимальний бал за результатами п’яти предметів ЗНО. На 200 балів ЗНО склали: 13 випускників із математики, 5 — з англійської мови, 4 — з української мови, 2 — з фізики та 1 — з біології. До слова, це вже більше, ніж торік зі всіх предметів. До слова, як повідомили у прес-службі ЛМР, з 2010 року Львів займає перші місця в Україні за результатами зовнішнього незалежного оцінювання.

«Нас дуже тішить попередній результат ЗНО, бо це більший показник за результатами 5-ти предметів. Ми ще очікуємо результати з хімії, географії та історії. Сподіваємось, що в нас будуть гарні результати і Львів знову буде найкращим в Україні», – зазначила Зоряна Довганик, начальниця управління освіти ЛМР.

За її словами, абітурієнти, які отримали 200 балів, зможуть отримати 5 тис. грн, 400-сотники — 10 тис. грн, а ті, хто набере 600 балів із трьох предметів – отримають міську премію у розмірі 20 тис. грн.

Також відомо, що вже є один випускник, який набрав 400 балів із математики та фізики.

«Мудрі діти, які навчаються у Львові і показують найвищі результати, — для мене це велика честь. Львів гордий за дітей, які старалися, багато працювали і отримали прекрасний результат. Вітаємо, будемо максимально допомагати. Мені приємно, що вже кілька років поспіль наші інвестиції в освіту дають свій результат. Ми змінили принцип розподілу бюджетних коштів і зараз галузь освіти отримує багато бюджетних коштів. Бо розумні діти — це наше майбутнє. Ми і надалі будемо працювати по програмі «Львів 2020», і максимально запроваджувати в нашій освіті інноваційні та креативні речі», — зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

До слова, із 2010 року Львів займає перші місця в Україні за результатами зовнішнього незалежного оцінювання. У 2017 році учнів, які отримали 200 та 400 балів, було 31, а у 2018 році — 17.

Нагадаємо, що з метою створення належних умов для виявлення та підтримки обдарованої молоді, розвитку її інтересів, схильностей та обдарувань, заохочення за успіхи у навчанні та науковій діяльності 22 березня 2018 року на сесії Львівської міської ради прийняли програму підтримки обдарованої молоді міста Львова зі змінами, а саме відзначення грошовою винагородою за результатами ЗНО з базових дисциплін.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук