Цимбалюк теж не хоче, щоб у Львові виступала група «Король и Шут»

8 лютого 201165920

Голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Цимбалюк також проти виступу російської групи «Король и Шут» у Львові 21 лютого.

«Я теж хочу дізнатися, хто і на якій підставі давав дозвіл на гастролі цієї групи. Адміністрація жодного стосунку до гастролей не має. Звичайно, я теж проти цих гастролей», - сказав Михайло Цимбалюк у телефонному коментарі для ZAXID.NET 8 лютого.

Таким чином, голова Львівської ОДА відреагував на прохання прокоментувати сьогоднішнє рішення президії Львівської обласної ради звернутися до управління культури Львівської ОДА з запитанням, на якій підставі російській групі «Король и Шут» дали дозвіл на виступ у Львові.

Водночас Михайло Цимбалюк запевнив, що у разі, якщо дозвіл на такий концерт дійсно був виданий управлінням культури Львівської ОДА, то він проведе з цього приводу службове розслідування. «Наразі в мене такої інформації немає», - додав він.

Своєю чергою, начальник управління культури Львівської ОДА Сергій Бурко у телефонному коментарі для ZAXID.NET зазначив: «Я цього дозволу поки що не робив – це було зроблено моїми попередниками. Зараз це питання вивчається. Наскільки я попередньо цікавився цим питанням, мені служби відповіли, що не було підстав не дозволяти. Ми це з’ясуємо».

Як інформував ZAXID.NET , сьогодні, 8 лютого, президія Львівської обласної ради (ЛІНК) за ініціативою депутата від ВО «Свобода» Ірини Сех звернулася до управління культури Львівської ОДА з проханням пояснити, на якій підставі групі «Король и Шут» було надано дозвіл виступати у Львові 21 лютого. Під час засідання президії і раніше у відповідній заяві Ірина Сех вказувала на те, що група пропагує сатанинські погляди.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 20

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук