«Нафтогаз» у жовтні знизив ціну на газ для населення на 220 грн

Ціна газу для населення у жовтні становитиме не більше як 4273 грн/тис. кубометрів

Жовтнева ціна газу для населення майже на 5% менша, ніж вереснева. Про це у середу, 16 жовтня, повідомила прес-служба «Нафтогазу».

«Жовтнева ціна на природний газ для потреб населення та інших споживачів, які отримують газ на регульованих умовах (ПСО), знизилася на 4,9% порівняно з рівнем вересня і становить 4272,76 грн/тис. м3 (без урахування ПДВ, націнки газзбутів і транспортних витрат)», – йдеться в повідомленні.

У вересні ціна на газ становила 4493 грн/тис. м3, що на 220 грн більше, ніж у жовтні.

У компанії пояснили, що хоча ціни газу на європейському ринку вже суттєво збільшилися порівняно з літнім рівнем, регульована ціна газу в Україні визначається за формулою, яка відображує ринкові ціни з двомісячним відставанням.

Відповідно з квітня цього року ціна на газ знизилася на 32%. Жовтнева регульована ціна (4272,76 грн за тис. м3) виявилася нижчою, ніж ціна на умовах пропозиції «Газовий запас» (4874,42 грн за тис. м3).

Тому «Нафтогаз» пропонує споживачам оплатити газ за нижчою, регульованою ціною. А придбаний газовий запас зберегти на зимові місяці, коли регульована ціна зросте. Крім того, якщо споживач не використає за зимовий сезон весь передплачений обсяг газу, залишок коштів йому повернуть на рахунок.

Нагадаємо, з 21 серпня, дня запуску послуги «Газовий запас», до 25 вересня, останнього дня пропозиції, газ за низькою літньою ціною придбали понад 55 тис. сімей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук