Цього року держава не дотуватиме фермерські господарства

Головні новини за 02 лютогоІрина Панчишин, 2 лютого 2015, 20:01 363 0

Українські фрукти, риба та м’ясо успішно конкурують з імпортним продуктом. Проте цього року держава вирішила залишити без дотацій фермерські господарства. "Було дуже багато зараз статей, які були порізані в бюджеті тому, що потрібно було економити і ви знаєте, що сам аграрний напрям зараз є по бюджету поки що нульовим по дотаціях, субсидіях. Ми подали в комітет з нашими пропозиціями все ж таки зробити мінімальну цифру будемо чекати ще до 15 лютого, буде розгляд бюджету, можливо, щось вдасться тоді отримати", - зауважив міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко. 

Аби виробники не закладали у вартість товару всі свої витрати, у міністерстві пропонують шукати грошей за кордоном. Перша допомога може прийти з-за океану. "Канадський уряд підтвердив програму, попередньо анонсував про готовність додатково фінансувати малий і середній бізнес. Рівень програми оцінюється десь в 20 млн. дол. по всій країні", - розповів міністр. 

Скільки коштуватиме пальне на посівну кампанію, міністр ще не готовий сказати. Найімовірніше, на пільгові ціни виробникам розраховувати теж не варто. 

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук