Цьогоріч пластуни скасували всі літні табори та вишколи

Цьогоріч пластуни скасували всі літні табори та вишколи
фото Пласту
Цьогоріч традиційні літні пластові табори скасовано

Цьогоріч пластуни скасували свої традиційні літні табори. Таке рішення прийняло керівництво організації – Головна Пластова Булава (ГПБ) через ситуацію з поширенням коронавірусної інфекції. Під час наради, яка відбулася 28 квітня, ГПБ рекомендувала не проводити Свято Весни, яке розпочинає сезон літніх таборів та традиційно відбувається у травні. Також до кінця літа заборонено проводити табори для всіх вікових категорій.

«З метою уникнення ризику поширення Covid-19 та опираючись на рішення Головної Пластової Булави провід станиці Львів забороняє проведення традиційних літніх таборів усіх уладів у 2020 році, допускаючи натомість можливість проведення гурткових, ройових та гніздечкових мандрівок/таборів на кінець серпня за сприятливих та безпечних обставин», – зазначено в рішенні проводу.

Також було вирішено:

  • не проводити міжнародні вишкільні табори (Лісова Школа, Школа Булавних та Золота Булава);
  • у таборах в країнах, які все-таки захочуть провести табори, можуть брати участь тільки члени цих крайових пластових організацій, але не можуть брати участь пластуни з інших країн (як виховники і/або як учасники).
  • уряди деяких країн в Європі та Північній Америці планують полегшити умови карантину. Але й надалі буде заборона на проведення масових акцій, а громадський транспорт буде працювати з обмеженнями.

«Ми рекомендуємо пластовим проводам приймати рішення, які будуть забезпечувати безпеку, здоров’я та життя членства», – зазначено в рішенні.

Зазначимо, що під час карантину заняття з дітьми проводили онлайн. Тож таку практику виховникам рекомендують застосовувати й надалі. Для здачі проб і вмілостей, які є перевіркою здобутих знань та навичок, внесуть корективи у вимоги щодо їх здачі. А керівництво організації буде працювати над розвитком усіх вишкільних програм в онлайн-форматі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук