Цьогоріч понад 20 дітей-сиріт на Львівщині отримають житло

Львівська обласна рада виділить кошти на придбання чи реконструкцію нерухомого майна для проживання соціально незахищених дітей. Це питання сьогодні, 19 червня, обговорили представники районних адміністрацій під час наради, яку провели голови постійних депутатських комісій обласної ради Ярослав Качмарик і Тарас Скиба за участю представників профільних управлінь Львівської облдержадміністрації.

Як зауважено в повідомленні відділу інформації та зв’язків з громадськістю ЛОР, це здійснюється в рамках програми «Про фінансування Регіональної програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у Львівській області на 2013-2015 роки».

Відзначимо, що відповідно до програми ЛОР виступає співфінансистом, решту ж коштів виділяють з місцевих бюджетів – на рівні сіл, селищ і районів.

Цьогоріч лише три райони Львівської області (Жовківський, Перемишлянський та Дрогобицький) заклали у місцевих бюджетах по 100 тис. грн для співфінансування Програми. Отож, у Перемишлянському районі заплановано придбати будинок та квартиру для 7 дітей, на що обласна рада виділить 145 тис. грн.

На купівлю житла для 6 дітей на Дрогобиччині в обласному бюджеті закладено 150 тис. грн.

Житло для 10 дітей планують придбати у Жовківському районі. Для цього ЛОР передбачила 300 тис. грн на реконструкцію 3 квартир для 6 дітей і 100 тис. грн на купівлю будинку для 4 дітей.

Окрім того, Жовківський район за кошти меценатів планує провести реконструкцію ще однієї квартири, що в селищі Куликів, де згодом оселиться 3 дітей.

Зауважимо, 2013 року в рамках цієї Програми було забезпечено житлом 19 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають на Львівщині.

Проаналізувавши стан реалізації Програми, учасники наради визначили, що 2015 року фінансовий ресурс на співфінансування Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, необхідно збільшити орієнтовно на 40% для того, аби забезпечити житлом всіх дітей цієї категорії, які проживають на Львівщині.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук