ЦВК наказала провести вибори в Красноармійську

СуспільствоАндрій Стець, 25 жовтня 20151300
ЦВК наказала провести вибори в Красноармійську
Голова ЦВК Михайло Охендовський

Центрвиборчком скасував рішення Маріупольського міськвиборчкому, який відмовився передавати бюлетені на дільниці, і зобов'язав комісію негайно передати бюлетені дільничним комісіям.

Відповідне рішення було ухвалене на засіданні ЦВК у неділю, пишуть Українські новини.

ЦВК також зобов'язала відповідні дільничні виборчі комісії отримати бюлетені і організувати голосування, а Донецьку обласну військово-цивільну адміністрацію, Красноармійську міську раду та міськвиборчком - повідомити виборців про можливість реалізувати своє виборче право.

Крім того, Центрвиборчком звернув увагу Красноармійського міськвиборчкому і дільничних комісій на необхідність дотримання законодавства та забезпечення реалізації виборчих прав суб'єктів виборчого процесу, за перешкоджання яким передбачено кримінальна відповідальність відповідно до ст. 157 Кримінального кодексу.

Зазначимо, що раніше голова ЦВК Михайло Охендовський заявив, що рішення суду, на підставі якого міськвиборчком Красноармійська відмовився передавати бюлетені на дільниці, не набуло чинності. Охендовський також заявив, що воно протиправне і безпідставне. Голова ЦВК зазначив, що навіть якщо голосування розпочнеться о 18:00 неділі, вибори все одно визнають такими, що відбулися.

Нагадаємо, Красноармійський міськвиборчком уранці в п'ятницю на підставі рішення суду відмовився передавати бюлетені на дільниці. Відповідно, виборчі дільниці у місті сьогодні не відкрились.

У ніч на неділю Донецький обласний адміністративний суд, який зараз перебуває в Слов'янську, визнав недійсним рішення Красноармійського міськвиборчкому про вибір приватної друкарні в Краматорську для друку бюлетенів.

Додамо, що вибори також не розпочались в Маріуполі Донецької області.

Цю ситуацію вже прокоментував президент України Петро Порошенко. У зв’язку з цим голова держави закликав Верховну Раду та ЦВК забезпечити проведення виборів в цих містах до кінця року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук