ЦВК прийняла протоколи всіх окружкомів на виборах президента

Сьогодні, 30 травня, на засіданні о 14:30 ЦВК прийняла останні 4 протоколи комісій округів №16 (Немирів) та №18 (Ямпіль) Вінницької області, №70 (Мукачево) Закарпатської та №96 (Чайки) Київської областей, передає Lb.ua.

Тож, у Центрвиборчкомі уже є всі оригінальні протоколи про результати голосування зі 189 округів. При цьому 14 окружкомів Донецької і 10 – Луганської областей були непрацездатними на виборах, а в 12 округах Криму голосування не проводили через тимчасову окупацію цієї території.

Водночас деякі протоколи були відправлені окружкомам на уточнення, і їх ЦВК розгляне на засіданні 31 травня. І якщо в документах 12 прийнятих сьогодні окружкомів будуть виявлені неточності, їх відправлять комісіям на уточнення і вже виправлені ЦВК розгляне 1-2 червня.

Після прийняття й оголошення всіх уточнених документів ЦВК зможе скласти протокол про результати голосування виборців на позачергових виборах президента по всій території України. Офіційно оголосити переможця виборів Центрвиборчком має не пізніше як 5 червня.

Нагадаємо, за попередніми результатами опрацьованих 100% протоколів в електронному вигляді, на позачергових виборах президента 25 травня 54,7% виборців проголосували за Петра Порошенка. Інавгурація Порошенка має відбутися 7 червня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук