ЦВК сформувала три територіальні виборчі комісії

ЦВК сформувала три територіальні виборчі комісії

Центральна виборча комісія сьогодні, 12 жовтня під час засідання сформувала новий склад Харківської обласної, Маріупольської міської і Новороздільської міської виборчих комісій. Про це повідомив «Інтерфакс-Україна», посилаючись на інформацію прес-служби ЦВК.

Так, під час засідання комісія провела жеребкування щодо включення кандидатур до складу Харківської обласної та Маріупольської міської виборчих комісій.

Жеребкуванням було визначено, що до їх складу входитимуть, окрім представників від місцевих організацій шести політичних партій, про утворення депутатських фракцій яких оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України восьмого скликання, по шість представників місцевих організацій політичних партій.

Результати жеребкування зафіксовано у відповідних протоколах засідання Центральної виборчої комісії.

Наступними постановами Комісія сформувала новий склад Харківської обласної та Маріупольської міської виборчих комісій у кількості 18 осіб кожна.

Крім того, розглянувши подання місцевих організацій політичних партій, про утворення депутатських фракцій яких оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України восьмого скликання щодо кандидатур до складу Новороздільської міської виборчої комісії та зареєстрованих у встановленому законом порядку у відповідній адміністративно-територіальній одиниці місцевих організацій політичних партій, враховуючи, що інші кандидатури до складу комісії є відхиленими, ЦВК сформувала новий склад Новороздільської міської виборчої комісії Львівської області у кількості 15 осіб.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук