ЦВК зареєструвала на місцеві вибори клон «Самопомочі»

До виборчої афери причетні політики зі «Свободи»

СуспільствоАК, 22 вересня 201545243
У виборчому штабі партії «Об’єднання "Самопоміч"» стежать за оголошенням результатів ЦВК на осінніх виборах 2014 року. Тоді «Об’єднання "Самопоміч"» отримала третій результат серед партій і 11% голосів виборців України

Центральна виборча комісія (ЦВК) зареєструвала для участі у місцевих виборах політичну партію «Самопоміч», назва якої збігається з назвою популярної парламентської партії. У партії «Об’єднання «Самопоміч» уже заявили про «аферу», натякнувши, що за партією клоном стоять політики зі «Свободи».

В офіційному списку партій, допущених до участі у місцевих виборах 25 жовтня, що опублікований на сайті ЦВК виявилось дві партії з назвою «Самопоміч». Під номером 87 вказана політична партія «Об’єднання "Самопоміч"», лідером якої є міський голова Львова Андрій Садовий, а під номером 107 політична партія «Самопоміч», лідером якої вказаний Сергій Кударенко.

«ЦВК зареєструвала для участі у місцевих виборах клона «Самопомочі». Партію створили одразу, як тільки ми оголосили про такий намір у жовтні 2012 року. Досі вона була бездіяльна. Нарешті її вирішили використати на виборах», – сказано у заяві партії «Об’єднання "Самопоміч"», опублікованій 22 вересня на офіційній сторінці партії у Facebook.

В «Об’єднанні "Самопоміч"» припускають, що за офіційною реєстрацією партії-клона стоять політики з ВО «Свобода» – народні депутати Андрій Іллєнко та Юрій Левченко. На доказ цього у заяві наводиться низка фактів, яка свідчить, що «керівництво» фейкової «Самопомочі» прямо пов’язане з цими двома депутатами від «Свободи», а «голова партії» Сергій Кударенко з березня 2014 року є віце-президентом холдингу «Київміськбуд».

«Ми наразі нікого не звинувачуємо, хоча маємо інформацію, хто стоїть за організацією та майбутнім використання клону в брудній грі, – йдеться у заяві «Об’єднання "Самопоміч"». – Для початку просимо Андрія Іллєнка та Юрія Левченка дати свої коментарі: що роблять Ваші люди в цій афері? Чи Ви є свідомими учасниками афери чи Вас використали «в темну»?».

Нагадаємо, що Мін’юст у кінці грудня 2012 року зареєстрував політичну партію під назвою «Самопоміч» під головування Степана Кудренка. Рішення Мін’юсту стало несподіванкою для міського голови Львова Андрія Садового, який за два місяці до того оголосив про створення партії «Самопоміч». Але поки львівська «Самопоміч» збирала у всіх областях України підписи на свою підтримку, юристи, яких у ЗМІ прямо пов’язали з ВО «Свобода», зареєстрували в Мін’юсті партію з такою ж назвою. Після того «Самопомочі» під головуванням Садового довелось зареєструватись під назвою «Об’єднання "Самопоміч"», хоча у ЗМІ цю партію практично завжди називають просто «Самопоміч».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук