Турчинов готується ввести на Донбасі воєнний стан

В.о. президента України, голова Верховної Ради Олександр Турчинов доручив секретарю Ради національної безпеки і оборони Андрію Парубію спільно з низкою відомств терміново вивчити питання щодо необхідності введення воєнного стану в Донецькій і Луганській областях, де проводиться антитерористична операція.

Про це йдеться у розпорядженні "Про вивчення питання введення воєнного стану в окремих місцевостях України", опублікованому на сайті президента у вівторок, 3 червня, ввечері.

"Невідкладно опрацювати за участю Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, адміністрації Державної прикордонної служби України питання про необхідність введення воєнного стану в Донецькій і Луганській областях, де проводиться антитерористична операція", - наголосив Турчинов.

За його словами, це необхідно зробити для "запобігання подальшого розвитку та припинення збройного конфлікту на території України, недопущення масової загибелі мирного населення та військовослужбовців, а також працівників правоохоронних органів, забезпечення стабілізації ситуації та відновлення нормальної життєдіяльності в зазначених регіонах країни".

Окрім того, секретарю РНБО доручено забезпечити, за результатами відпрацювання вказаного питання, "внесення в установленому порядку пропозицій щодо введення воєнного стану у відповідних місцевостях України".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук