Турчинов звернувся до Нацради з листом про позбавлення «Інтера» ліцензії

Суспільство2 січня 20153340

Секретар РНБО Олександр Турчинов звернувся до голови Національної ради з питань телебачення та радіомовлення з офіційним листом про необхідність анулювання ліцензії телеканалу «Інтер».

«…звертаю Вашу увагу на діяльність вітчизняного телеканалу «Інтер», який у своїй програмній політиці постійно і відверто нехтує національними інтересами України» – йдеться, зокрема, в листі Турчинова, опублікованому на офіційному сайті РНБО.

Як приклад такого нехтування національними інтересами Турчинов наводить новорічну ретрансляцію «Інтером» святкового концерту телеканалу «Россия 1», за участі російських артистів, що декларують виразно антиукраїнські погляди. На думку секретаря РНБО, така позиція керівництва телеканалу «ображає почуття переважної більшості українських громадян».

«З огляду на зазначене, враховуючи ст. 9 Закону України «Про телебачення та радіомовлення», прошу невідкладно розглянути зазначену ситуацію і вжити у межах компетенції вичерпних заходів, зокрема анулювання ліцензії телеканалу «Інтер» у порядку, передбаченому ст. 72 зазначеного Закону України, з метою унеможливлення у подальшому подібних деструктивних проявів», – пише Олександр Турчинов.

Нагадаємо, що ст. 9 закону «Про телебачення і радіомовлення» зобов’язує Нацраду керуватися захистом інтересів держави, а ст. 72 цього ж закону передбачає, що позбавити мовника ліцензії може лише суд – за позовом Нацради.

Раніше Турчинов уже заявляв про необхідність анулювання ліцензії «Інтера» у своєму твіттері. Нацрада планує розглянути ситуацію навколо цього телеканалу на засіданні 15 січня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук