ТВК у Львові призупинила підрахунок голосів

Головні новини Львова 26.10Зореслава Губарь, 26 жовтня 2015, 18:53 3187 0

Територіальна виборча комісія приймала та підраховувала протоколи на «Арені Львів». Саме там розташована міська виборча комісія. Почали ще о першій годині ночі після виборів. Рахувати голоси взялися вже близько полудня понеділка.

У приміщенні «Арени Львів» робота територіальної виборчої комісії кипить ще з ночі. Протоколи з виборчих дільниць приймають по районах. Хоча черги не надто великі, та представники кожної дільниці затрачали подекуди кілька годин.

«Дуже замучені. Спати хочеться. Я дуже втомилась, ці вибори були важкі і неорганізовані», – розповідає секретар виборчої дільниці Олександра Синицька.

Деяким дільницям протоколи змушені були повернути на доопрацювання. У кожному районі таких випадків було по кілька.

«Є, наприклад, неуточнені протоколи, тоді повертаємо назад, а якщо все нормально, то ми їх приймаємо, також голосуємо і за такі, і за такі протоколи», – каже член районної виборчої комісії Ольга Харченко.

Втім якихось гучних форс-мажорів ані на дільницях, ані в виборчій комісії не було. За роботою комісії наглядають спостерігачі, а також уповноважені особи від політичних сил.

За підрахунок протоколів комісія взялася вже ближче до обіду. А зараз його призупинила, тож результатів наразі не оприлюднюють.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук