Twitter заборонив просування політичної реклами

Це означає, що політики як і раніше зможуть писати свої твіти, але не зможуть займатися їх просуванням

Глава Twitter Джек Дорсі оголосив, що на його платформі більше не буде політичної реклами. Глобальна заборона почне діяти з 22 листопада. Про таке рішення Дорсі написав у Twitter.

«Ми вирішили припинити всю політичну рекламу в Twitter у всьому світі. Ми вважаємо, що охоплення політичного повідомлення слід заслужити, а не купувати», — наголосив він.

Це означає, що політики як і раніше зможуть писати свої твіти, але не зможуть займатися їх просуванням.

За словами підприємця, його компанія прийняла це рішення, враховуючи «величезні ризики для процесу формування думок у демократичних суспільствах, які несуть платні оголошення, що використовуються для політичних цілей. Як приклад Дорсі назвав «неперевірену інформацію, що вводить в оману» і так звані «глибокі фейки» («deep fakes») — фальсифіковані відеоролики.

У відповідь на критику про те, що заборона політичної реклами може зіграти на руку тим, хто вже перебуває при владі, Дорсі підкреслив, що багато громадських рухів можуть досягти величезних масштабів і без політичної реклами. Реклами про те, як зареєструватися для участі в голосуванні, ця заборона не торкнеться.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук