Twitter запустив функцію голосових твітів

Поки що новою функцією можуть скористатися тільки власники пристроїв на iOS

Twitter запустив голосові твіти, щоб додати «людяності» повідомленням

У соціальній мережі Twitter з'явилася нова функція публікації голосових повідомлень. Про це у своєму офіційному акаунті повідомляє Twitter.

«Twitter – це місце, де ви говорите про те, що відбувається. Але іноді 280 символів недостатньо, і деякі розмовні нюанси губляться у перекладі. Отже, починаючи з сьогоднішнього дня, ми тестуємо нову функцію, яка додасть більше людського підходу до використання Twitter – ваш власний голос», – йдеться у повідомленні компанії.

Зазначається, що тривалість голосового твіту не більше 140 секунд. Якщо голосовий твіт триватиме довше, платформа автоматично розіб'є його на кілька записів і створить з них тред.

Оскільки функція все ще знаходиться в процесі доопрацювання, на перший час вона буде доступна обмеженій кількості людей, а саме деяким користувачам, у яких пристрої на базі операційної системи iOS.

«З сьогоднішнього дня ми тестуємо нову функцію, яка зробить використання Twitter більш людяним», – йдеться в повідомленні.

Щоб записати голосове повідомлення, потрібно натиснути на іконку, яка зображує звукові хвилі.

Компанія обіцяє, що через кілька тижнів функція стане доступною для всіх власників смартфонів з iOS. Однак, в Twitter поки не повідомили, коли можливістю записувати голосові твіти зможуть скористатися всі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук