Twitter збільшив довжину повідомлень до 280 символів

Обмеження в 140 символів збережеться для китайської, японської та корейської мов

СвітВолодимир Пиріг, 8 листопада 20171250

Американська компанія Twitter Inc., що володіє однойменним сервісом мікроблогів, визнала запущений у вересні успішним експеримент зі збільшенням максимальної довжини одного «твіта» зі 140 до 280 символів і зробила цю можливість доступною усім користувачам.

Обмеження на кількість символів в публікованих твітах було ключовою особливістю Twitter, що дозволило сервісу створити власний стиль стислих повідомлень. Проте, користувачі шукали можливості обійти обмеження, наприклад, прикріплюючи до текстів скріншоти, або об'єднуючи твіти.

У компанії дійшли висновку, що необхідність скорочувати занадто довгі повідомлення створювала труднощі для користувачів. В результаті 9% всіх твітів були довжиною 140 символів або трохи менше.

Зі збільшенням ліміту до 280 символів до верхньої планки наближався тільки 1% всіх твітів. При цьому користувачі протягом тесту, що тривав з вересня, рідко писали довгі повідомлення – тільки 5% твітів були довші за 140 символів і тільки 2% – довші за 190 символів, повідомляється у блозі компанії.

Проте обмеження в 140 символів збережеться для китайської, японської та корейської мов через лаконічність ієрогліфів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук