У 1991 році українська революція не була продовжена, - зі зборів у Львові

24 серпня 201120596

Як зазначив у своєму вітальному слові голова Львівської обласної ради Олег Панькевич, у 1991 році постала українська за формою держава і актуальним стало питання наповнення цієї форми національним змістом. «На жаль, у 1991 році українська революція не була продовжена», - наголосив він.

Олег Панькевич наголосив на тому, що у 2004 році «Помаранчева революція» і Майдан стали «уособленням єднання нації». «Цю атмосферу неможливо було передати словами, її потрібно було відчути», - зазначив голова обласної ради, вказуючи на те, що Майдан приніс свої здобутки, зокрема, у вигляді певного відродження національного духу. Втім, закріпити ці успіхи, за його словами, на жаль, не вдалося, і на сьогодні українці зіткнулися зі справжньою «неоголошеною війною». Майбутні парламентські вибори, наголосив Олег Панькевич, дають шанс виправити помилки минулого і делегувати у Верховну Ради гідних представників Галичини.

На урочистих зборах виступила також колишня зв’язкова Романа Шухевича Ольга Ільків, яка наголосила на тому, що у важких умовах допомогти витримати і не зламатися можуть лише глибока ідея та віра в Бога. Водночас вона висловила переконання, що удари, яких зазнає український народ, допомагають йому не спати, і побажала присутнім, аби боротьба проти диктатури тривала і призвела до справжнього відродження України.

Також на урочистих зборах виступив колишній сотенний УПА Мирослав Симчич. Голова Львівської обласної ради нагородив Ольгу Ільків та Мирослава Симчича годинниками.

Після завершення урочистих зборів біля стін Львівської обласної ради було сформовано кількатисячну колону, яка в супроводі оркестру вирушила покласти квіти до пам’ятника Степанові Бандері. Очолив колону голова Львівської обласної ради Олег Панькевич. Зазначимо, що колона несла велике полотнище з зображенням Степана Бандери.

Перед урочистими зборами відбулося також покладання квітів до пам’ятника В’ячеславу Чорноволу за участі міського голови Львова Андрія Садового, його першого заступника Олега Синютки, голови Львівської ОДА Михайла Цимбалюка та керівництва Львівської обласної ради.

Нагадаємо, що сьогодні, 24 серпня, Україна відзначає 20 років своєї незалежності. На п'ятий день після невдалого путчу ГКЧП, 24 серпня 1991 року Верховна Рада УРСР ухвалила Акт проголошення незалежності України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 6

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук