У 2010 році близько 80 млн громадян ЄС загрожувала бідність

СвітНаталія Зубрицька, 23 жовтня 20123931
У 2010 році близько 80 млн громадян ЄС загрожувала бідність
фото krassever.ru
Бідність (ілюстрація)

У 2010 році близько 80 млн громадян Європейського Союзу перебували перед загрозою бідності. Про це йдеться у дослідженні «Бідність в Європейському Союзі» Австрійського товариства з питань політики та розвитку, повідомляє Der Standard.

«Основну тривогу викликає те, що ця тенденція є висхідною», – зазначив генеральний секретар організації Андереас Гьоферл.

Найпомітніше зростання ризику найближчим часом спостерігатиметься в країнах, які найбільше постраждали від фінансової кризи, таких як Ірландія та Іспанія.

В той же час, як свідчить дослідження, завдяки забезпеченню соціальних гарантій середній ризик бідності скоротився майже вдвічі в Фінляндії, Швеції, Данії, Нідерландах та Угорщині.

Найбільшою ж (більше 20%) кількість людей перед загрозою бідності в 2010 році була в Латвії, Румунії, Болгарії та Іспанії. Особливо вразливими групами є безробітні (45,1%) та батьки-одинаки (36,8%). Збільшується ризик і для людей з низьким рівнем освіти, багатодітних сімей, літніх людей та іммігрантів.

Втім бідність загрожує не тільки Сходу та Півдню країни: 36 млн чоловік в країнах Західної Європи перебувають у небезпеці.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук