У 2015 році ЛОДА витратить 450 тис грн на сувеніри та офіційні прийоми

У Львівській ОДА у 2015 році витратять 450 тис грн на сувенірну продукцію, подарунки, квіти та офіційні прийоми у рамках проведення протокольних зустрічей та масових заходів за участю чиновників виконавчого органу та депутатів облради.

За відповідне рішення у рамках реалізації "Обласної програми щодо організації та провдення протокольних і масових заходів", 17 березня, на пленароному засіданні ЛОР проголосували 65 депутатів.

Згідно з рішенням, на придбання подарунків та сувенірної продукції впродовж року у виконавчому органі витратять 345 тис грн; на 35 тис грн у ЛОДА планують закупити кошиків з квітами, букетів та вінків.

Ще 20 тис грн буде витрачено на транспортне забезпечення під час проведення протокольних і масових заходів за участі управлінців та депутатів. 

На організацію офіційних прийомів з обласного бюджету виділилди 50 тис грн.

Також, у проекті рішення заначено, що обсяг витрачених коштів та заходи Програми можуть уточнюватись впродовж року, у разі виділення з бюджету області додаткових фінансових ресурсів. 

Нгадаємо, на пенарному засіданні ЛОР, 17 березня, депутати затвердили програму оновлення бібліотечного фонду області і виділили на цю справу 600 тис. грн, з яких 290 тис грн піде на закупівлю нових книг українського та зарубіжного виробництва.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук