У 2015 році у Львові відкриється торговий центр «третього покоління»

У 2015 році у Львові відкриється торговий центр «третього покоління»
Так виглядатиме зовні ТЦ «Форум Львів»

У Львові триває будівництво торгового центру «Форум Львів» на вул. Під Дубом, 7а. Відкриття заплановане на перший квартал 2015 року, у новому ТЦ буде створено майже 1 тис. робочих місць.

Про це розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Сьогодні будівництво ТЦ знаходиться на етапі зведення монолітного бетонного каркасу. У цей комплекс інвестується 92 млн євро. Фінансують проект ЄБРР і  банк «УніКредит». Позичальник - Мульті  Девелопмент  Юкрейн.

«Тут буде створено у перспективі до 1 тис нових робочих місць. Це важливо, бо це податки, це зовсім інший рівень сервісу. Культура виробництва на дуже високому рівні. Якщо пройтись по цьому будівельному майданчику, то бачимо, наскільки усе продумано, грамотно. Наступного року цей комплекс відкриється для львів’ян, для гостей міста. Ця будівля запроектована одним з найвідоміших архітекторів Європи, вона буде прекрасною окрасою нашого міста», - зазначив Андрій Садовий.

«Форум Львів» – це торговий центр так званого «третього покоління». У плані його концепції, архітектури, підбору орендарів та управління він буде розроблений відповідно до останніх стандартів індустрії. Фізично торговий центр матиме 4 поверхи: 1 поверх підземного паркінгу на 620 паркувальних місць, 2 торгові поверхи та верхній поверх із зоною розваг, кінотеатру та ресторанів, включаючи велику зовнішню терасу. На сьогодні за проектом закріплено майже 60 орендарів.

Торговий центр було концептуально спроектовано T+T Design, внутрішнім архітектурним бюро Мульті Девелопмент. Вже більше 30 років Т+Т працюють з найскладнішими (історичними) містами і концепціями. Концепція була розроблена повністю інтегрованою в структуру міста.

«Форум Львів» буде сертифіковано відповідно до стандартів BREEAM. Цей стандарт стає все більш поширеним в Європі, але ще ніколи не був застосований в українському будівництві. «Форум Львів» буде першим комплексом такого масштабу в Україні, що отримає цей сертифікат.

Нагадаємо, загалом до 2015 року львів’яни отримають ще дев’ять торгових комплексів загальною площею 220 тис. кв. м, що на дві третини збільшить територію для закупів у місті.

Довідка. ТОВ «Мульті Девелопмент Юкрейн» - частина Multi Corporation, яка є провідним комерційним девелопером і управляє міськими торговельними площами в Європі та Туреччині. Multi інвестує, розробляє і керує великомасштабними багатофункціональними торговими центрами і проектами відновлення міста. Корпорація працює в 14 країнах світу.

На фото: проект ТЦ «Форум Львів»

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук