У 2016 році львівські депутати голосуватимуть за цілком нову структуру міської ради

Головні новини Львова 17.12Віталій Кубліков, 17 грудня 2015, 19:27 810 0

Депутати цього року зберуться ще на одну сесію. Вже після нового року, коли набере чинності новий закон про місцеве самоврядування і голосуватимуть вже за цілком нову структуру міської ради.

Напередодні сесії міської ради з самого ранку біля Ратуші вишикувалася колона із маршруток. Перевізники разом із пасажирами вимагають не переносити кінцевих зупинок обласних маршртутів за межі Львова.

Свої вимоги ініціативна група передала депутатам. Та комісія вже створена в області до якої увійшли і представники міськради. У самих же ж депутатів роботи чимало.  Повинні, зокрема, погодити заступників міського голови. Дві фракції не голосують. «Свобода» і «Народний конроль» проти.

«Лише після обговорення, фахових людей їхньої біографії , після вислуховування претензій до них з боку і депутатів і громадсткості ми готові були голосувати за них», – говорить депутат Львівської міської ради Валерій Веремчук.

Та більшість рішення приймає. Так, правою рукою міського голови став Віктор Пушкарьов, він людина не нова у Ратуші — працював заступником мера.    Заступником  з питань розвитку буде Андрій Москаленко, який до цього очолював адміністративний департамент. Ростислав Дацків буде заступником з економічних питань та містобудування. Виконавчий комітет складатиметься із дев’яти осіб до якого увійдуть, окрім посадовців ще троє представників громадськості. 

«Рада є робоча і робота ведеться правильно. Тому я є великий оптиміст щодо подальших спільних дій депутатського корпусу і виконавчих органів влади», – каже міський голова Львова Андрій Садовий.

Нова каденція депутатів отримала посвідчення ще старого взірця. Та на сесії домовилися їх зразу ж позбутися на користь пластикових. Також новий склад міськради має намір врешті відмовитися від паперової тяганини.

«Якщо взяти енкономіку то закупівля елементарних планшетів буде значно дешевше ніж 5 років друкувати папір. Часто більшість з якого йде в макулатуру», – розповідає секретар Львівської міської ради Анатолій Забарило.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук