У 2016 році в Україні повернули на 38% більше ПДВ, ніж роком раніше

ЕкономікаРоман Ганкевич, 17 лютого 2017960
У 2016 році в Україні повернули на 38% більше ПДВ, ніж роком раніше
фото УНІАН
Найбільше відшкодували ПДВ у Київській, Дніпропетровській і Запорізькій областях

Обсяг відшкодування податку на додану вартість (ПДВ) у 2016 році становив 94 млрд грн, що на 38% більше від показника за 2015 рік. Про це у п'ятницю, 17 лютого, повідомила журналістам керівник Держказначейства Тетяна Слюз, пише УНІАН.

«Якщо порівняти статистику відшкодування ПДВ, то у 2015 році сума становила 68 млрд гривень, у 2016 році - 94 млрд грн гривень», - сказала Слюз і додала, що, починаючи з травня 2014 року, Держказначейство щомісяця публікує дані про відшкодування ПДВ щодо кожної фізичної чи юридичної особи.

За словами Слюз, найбільшу питому вагу одержувачів відшкодування ПДВ мають Київська, Дніпропетровська і Запорізька області, а найбільший обсяг відшкодування отримують експортери.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів України 25 січня затвердив новий порядок ведення реєстру відшкодування ПДВ, який зменшує можливості для зловживань у цій сфері. Раніше міністр фінансів України Олександр Данилюк заявляв, що результати впровадження оновленого порядку відшкодування податку на додану вартість можна буде побачити вже через два місяці.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Останні новини
Залиште відгук