У 2016 році в Україну повернули 15 жертв торгівлі людьми, – Мінсоцполітики

СуспільствоАндрій Стець, 8 березня 20172421

Впродовж 2016 року в Україну з інших держав були повернуті 15 українців, які постраждали від торгівлі людьми. Про це заявила заступник міністра соціальної політики Наталія Федорович, повідомляє Укрінформ.

«Протягом 2016 року за результатами проведеної українським урядом роботи в Україну були повернуті 15 громадян, які постраждали від торгівлі людьми на території інших держав. З них: з Кувейту - 8 осіб, Лівану - 2, Кіпру - 2, Йорданії - 1, з Малайзії - 1 людина і з Польщі - 1 людина», – сказала Федорович.

За її словами, на сьогодні в спеціалізованих установах для жертв торгівлі людьми на території інших держав перебуває 15 українців, і «зараз ведеться робота, пов'язана з поверненням їх в Україну».

Заступник міністра виділила основні пріоритетні моменти для Мінсоцполітики в напрямку протидії торгівлі людьми. Зокрема, одним із найважливіших аспектів є запобігання повторенню ситуацій, коли наших громадян використовують або незаконно звинувачують у протиправних діях, зокрема в торгівлі наркотиками (наприклад, у лютому МВС РФ заявило про припинення діяльності міжнародного наркосиндикату «Хімпром», до складу якого, за їхніми даними, входило 47 громадян України).

«З огляду на це, ми вкотре звертаємося до громадян України (з проханням) бути надзвичайно обачними в ухваленні рішень з приводу працевлаштування в структури, пов'язані, по-перше, з кур'єрською діяльністю, а по-друге - з працевлаштуванням на території РФ, оскільки ми розуміємо загальнополітичну ситуацію і маємо дуже багато фактів, пов'язаних із звинуваченням громадян України в діях, яких вони не скоювали», - додала Федорович.

Вона також повідомила, що в Мінсоцполітики робитимуть усе, щоб привернути увагу міжнародної громадськості до цієї проблеми і використовувати всі наявні міжнародні інструменти, щоб права громадян були захищені максимально.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук