У 15 країнах ЄС знизилась народжуваність

СвітНаталія Зубрицька, 16 січня 20137820
У  15 країнах ЄС знизилась народжуваність
фото lady.tochka.net
Немовля

З 2008 по 2011 роки рівень народжуваності зменшився в 15 країнах ЄС. Про це свідчить дослідження Віденського інституту демографі, повідомляє Le Fiagaro.

Як зазначають автори дослідження, криза народжуваності особливо сильно завдала удару  південним країнам ЄС. Так, в Греції показники впали до в середньому 1,43 дитини на одну жінку, в Португалії – до 1,35, в Іспанії – до 1,36 і до 2.05 в Ірландії.

Своєю чергу двома винятками (втім кожна різних причин) стали Німеччина і Франція. Так в Німеччині навіть за часів надзвичайного буму народжуваності в докризовий період ці показники не збільшувались. Тоді як у Франції фертильність виросла з 1,8 до 2 дітей на одну жінку за десять років, навіть незважаючи на кризу завдяки щедрій політиці підтримки сімей.

Віденський інститут також попереджає про небезпеку, що населення Греції, Іспанії та Португалії буде не в змозі відновлюватись.

«У Греції кількість абортів зросла на 50% у 2011 році, а в Португалії число народжених впало до 90 тис. у 2012 році – найнижчої позначки за останні 60 років», – йдеться у звіті.

Коментуючи ситуацію в Іспанії, Le Figaro відмічає, що «якщо нічого не зміниться, то впродовж найближчих 40 років країна може втратити 10% свого населення».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук