У Білорусі студенти-активісти бояться висловлювати свою позицію, - Анастасія Єфремова

21 лютого 20082750

"Я би не сказала, що за активними студентами стежать у Білорусі. Такого нема. Але те, що спудеї не обговорюють питань, пов’язаних із геополітикою, студентським проблемами в університетах - це так", - зазначила сьогодні, 21 лютого, у коментарі ZAXID.NET президент регіональної сесії Європейського молодіжного парламенту Анастасія Єфремова (Білорусь).

"Із січня студенти не мають пільгового проїзду не лише в громадському транспорті, а й у міському. В університетах немає професорів-іноземців, навіть, якщо студенти навчаються іноземної мови, то порозмовляти з носієм цієї мови не можуть. Якщо говорити про обмін студентів між країнами, то в Білорусі він націлений на Китай. У ВИШах намагаються не говорити на ці теми: студенти бояться бути відрахованими, або просто мати проблеми з деканатом", - додала А.Єфремова.

За її словами, у Білорусі не зареєстровано представництво Європейського молодіжного парламенту, тому всілякі обговорення молоді більше проходять як неформальні дискусії.

Довiдка ZAXID.NET

Із 21 до 24 лютого у Львові пройде 5 регіональна сесія Європейського молодіжного парламенту. Основна тема - "Розширення Шенгенської зони: нова "залізна завіса"?". У цій регіональній сесії візьмуть участь близько 100 делегатів з України, Білорусі, Молдови, Грузії, які працюватимуть у різних комітетах, де розроблятимуть рішення нагальних політичних, економічних, соціальний проблем. Окрім основної, ще такі теми: "Демографічна криза у Європі", "Розширення ЄС", "Торгівля людьми", "Нелегальна еміграція" та інші.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук