У Большой театр Росії віднині вхід лише за паспортом

СвітНаталія Зубрицька, 28 листопада 20111
У Большой театр Росії віднині вхід лише за паспортом
фото shkolazhizni.ru
Большой театр

З понеділка, 28 листопада, набувають чинності нові правила продажу квитків у Большой театр Росії — виключно за паспортами, попереджає адміністрація театру.

Згідно з правилами, опублікованими на сайті театру, квитки, які надійшли у попередній продаж, реалізуються у першу чергу пільговим категоріям громадян та особам, що надіслали попередню заявку на відвідування театру.

Заявку на купівлю квитка на обраний спектакль слід надсилати у жорстко лімітовані терміни електронною поштою. У ній необхідно вказати прізвище глядача, номер паспорта, назву вистави, дату і час показу, кількість місць — не більше двох.

Квитки, на які надіслано ​​заявку, має бути викуплено у день попереднього продажу квитків на обраний спектакль. Купуючи квиток за заявкою, необхідно назвати дату і час спектаклю, прізвище та пред'явити касиру паспорт.

При вході до театру на перегляд вистави потрібно пред'явити паспорт, який буде звірений з даними, внесеними до квитка. Квиток з виправленнями недійсний і поверненню не підлягає.

Куплений таким чином квиток буде неможливо передати нікому іншому. «Якщо, наприклад, людина захворіла, вона може піти тільки одним шляхом – здати квитки до каси», – заявив, коментуючи нові правила, директор театру Анатолій Іксанов.

За твердженням керівництва театру, нова схема продажу квитків допоможе у боротьбі з численними перекупниками, а також квитковими агентствами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук