У Буську точиться боротьба за крісло очільника району

Сьогодні, 14 липня, під стінами Буської районної ради зібралися активісти та громада. Прийшли ті, яких не влаштовує новопризначена кандидатура очільника їхнього району Петра Мороза.

За словами представників Самооборони м. Буська, громада проти колишнього міліціонера. 4 дні тому Президент України підписав указ про його призначення на посаду голови РДА.

Громада попередньо закликала главу держави зробити своїм представником у районі Степана Рака, який на виборах до парламенту набрав найбільше голосів, але пішов воювати на фронт.

Тож у вівторок незгідні з кандидатурою нового очільника прийшли під стіни районної ради вимагати від місцевих депутатів проголосувати за зняття Мороза із посади керівника району. Голосування таки відбулося, хоча таємно. Але потрібної кількості голосів рішення не набрало. 

«Слово за громадою. Тут не тільки самооборона є, тут є прості жителі Буського району, які захочуть висловити свою думку», -  наполягав керівник самооборони м. Буська Роман Фурда.

Змінити своє рішення громада вимагатиме тепер безпосередньо від Президента. Обіцяють справу довести до кінця. Вже готують звернення до прокуратури та суду.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук