У Черкаській області готуються до акцій протесту через «рейдерів в погонах»

Суспільство11 жовтня 20182520

Працівники ТОВ «Білозірське-Агро» стурбовані діями Черкаської прокуратури та виконавчої служби, і вважають їх рейдерством.

«Дії правоохоронців неминуче приведуть до втрати врожаю ТОВ «Білозірське-Агро», а це спричинить за собою невиплату орендної плати пайовикам, яка для більшості людей в селі є єдиним засобом існування. Через ситуації, що склалися, жителі сіл Черкаської області, де розгорнулося протистояння з «рейдерами в погонах», готуються до масштабної акції протесту і пікетів», – розповідають в ТОВ «Білозірське-Агро».

Як повідомляли ЗМІ, працівники сільгосппідприємства ТОВ «Білозірське-Агро» звинувачують співробітників черкаської прокуратури та державної виконавчої служби в спробі рейдерства підприємства і врожаю. За їхніми даними, прокурори і виконавча служба міста Дніпро намагаються захопити майно ТОВ, прикриваючись судовим рішенням про стягнення коштів з зовсім іншої юридичної особи, а саме ТОВ «Приват-Агро-Білозір'я».

При цьому, за даними співробітників ТОВ, з боку органів державної виконавчої служби, ніяких пояснень, які вказували б на законність дій щодо захоплення врожаю ТОВ «Білозірське-Агро» не надається.

«Особливо турбує працівників ТОВ і пайовиків товариства ситуація з владним свавіллям і явними корупційними мотивами, які простежуються в діях виконавчої служби та місцевої прокуратури», – кажуть в ТОВ «Білозірське-Агро».

ТОВ «Білозірське-Агро» також стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень, що слідчий РВП ГУНП в Черкаській області двічі звертався в Соснівський районний суд міста Черкас, за погодженням з прокурором Черкаської міської прокуратури, з клопотанням про накладення арешту на урожай на земельних ділянках, що знаходяться у використанні ТОВ «Білозірське-Агро».

«Однак постановами слідчого судді Соснівського районного суду Черкас в задоволенні зазначених клопотань було відмовлено (справи № 712/11723/18, № 712/12134/18)», – відзначають в ТОВ.

Попри це, за даними співробітників ТОВ, на початку жовтня 2018 року виконавча служба Черкаський ВДВС здійснювала неодноразові спроби описати і накласти арешт на урожай, який належить ТОВ з залученням Черкаського відділу поліції. Правоохоронці вважають цей урожай речовим доказом у кримінальному провадженні № 42018251010000079 від 03.05.2018 року за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч. 3 ст. 382 КК України, яке триває стосовно зовсім іншої юридичної особи – ТОВ «Приват-Агро-Білозір'я».

«Таким чином, держслужбовці та «слуги народу в погонах», по суті, нехтують чинним законодавством України і, замість захисту, рейдерськими методами відбирають урожай», – відзначають в ТОВ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук