У Чернівецькій області бракує священиків у громадах, що перейшли до ПЦУ

Вірних закликають мати терпіння та самим йти у священнослужителі

Митрополит Чернівецький і Буковинський Данило заявив про брак священиків у храмах Чернівецької області, які нещодавно перейшли з підпорядкування УПЦ Московського патріархату до Православної церкви України. Про це йдеться у відозві архієрея на Facebook, інформує «Молодий буковинець».

Митрополит Данило, зокрема, закликав християн «стерпіти якийсь час», поки триває налагодження богослужінь у парафіях, які перейшли до ПЦУ.

«Просимо вас, гідних християн, в час налагодження богослужіння на парафіях, які позбавилися московського ярма, поставитися з розумінням до тимчасової нестачі духовенства. Села повертаються, а священиків не вистачає. Тому просимо стерпіти якийсь час», – йдеться у його зверненні.

Він також закликав «шукати по селах чоловіків, які гідні служити Господу Богу у Святій Церкві».

«Чоловіки, хто може прийняти на себе тягар священства, – прийміть заради майбутнього Ваших дітей, нашої Церкви і держави. Ми допоможемо Вам здобути знання, необхідні для служіння в Церкві Богу і людям», – йдеться у дописі митрополита.

До слова, 10 березня на Буковині у рідному селі предстоятеля ПЦУ Епіфанія громада перейшла до Православної Церкви України. За таке рішення проголосувало більшість мешканців села Стара Жадова. Під час голосування обійшлося без конфліктів. Та частина громади, яка була проти, збори проігнорувала разом із місцевим священиком з УПЦ (МП).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук