У Чернівцях жінка народила дівчаток-сіамських близнюків

Востаннє в Україні сіамські близнюки з'явилися на світ 2012 року

У Чернівцях зафіксували народження сіамських близнюків. У дівчаток одне тіло, але дві голови, інформує УНІАН.

Як повідомив головний лікар пологового будинку №2 Альберт Куріцин, це сталося у ніч на 28 вересня в їхньому медичному закладі. За його словами, в породіллі – жительки Чернівецької області – це була перша вагітність.

Медик зауважив, що сіамські близнюки були діагностовані внутрішньоутробно. «Проте жінка за власними переконаннями свого часу відмовилась від переривання вагітності», – сказав головлікар. Він додав, що жінка готувалася до пологів у Києві, однак їх довелося приймати у Чернівецькій лікарні. «Пологи розпочались передчасно – в 33 тижні», – сказав Альберт Куріцин.

Лікар зазначив, що цей випадок є рідкісним не лише для України, а й для світу. «Хоч я давно працюю, мені не доводилося стикатися з такою патологією», – повідомив Альберт Куріцин.

Наразі сіамські близнюки перебувають у пологовому будинку, однак медики готують їх до перевезення до дитячої лікарні.

Як інформує чернівецький сайт АСС, жінці зробили кесарський розтин на 34-му тижні вагітності. Наразі діти перебувають в реанімації на апаратах штучної вентиляції легень. Лікарі стверджують, що малюків будуть обстежувати, аби зрозуміти, чи можливо їх розділити

До слова, ймовірність народження сіамських близнюків становить приблизно один випадок на 200 000 пологів. Близько половини таких дітей народжуються мертвими. Рівень виживання немовлят становить 5—25%. У більшості випадків сіамські близнюки мають жіночу стать (70—75% випадків).

Востаннє в Україні сіамські близнюки народилися 2012 року.

P.S. Згодом стало відомо, що дівчатка померли 5 жовтня. Вони перебували на штучній вентиляції легенів і через наявні патології, за словами лікарвів, не мали шансів на життя.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук