У червні під час «Майстерні міста» у Львові реалізують 41 громадський проект

Локальні «майстерні міста» діятимуть на Сихові, Рясному, Левандівці

Громадські активності «Майстерні міста 2017» відбуватимуться у червні у шести локаціях у Львові

У Львові з 5 до 16 червня під час «Майстерні міста 2017» реалізують 41 громадський проект. Загалом на конкурс було подано понад 50 заявок від громадських організацій та ініціатив, відібрали ті, які націлені на покращення якості життя місцевої громади та матимуть найбільшу соціальну значущість. Про це ZAXID.NET повідомила менеджерка проекту Марта Гладка.

Серед переможців є п’ять проектів, які спрямовані на розвиток локальних громад; чотири проекти з озеленення, охорони довкілля та енергоощадності; сім проектів, націлених на покращення громадських просторів; сім проектів, які передбачають залучення мешканців до розвитку міста; шість культурних проектів; два проекти зі збереження історичної спадщини; два проекти для людей з особливими потребами; вісім проектів з дитячої урбаністики та один, пов’язаний із розвитком транспорту.

Як розповіла менеджерка проекту, значна кількість проектів-переможців орієнтовані на розвиток активностей в локальних громадах, – у мікрорайонах Рясне і Сихів, на вул. Топольній та Замарстинівській.

Наприклад, для мешканців двох багатоквартирних будинків у мікрорайоні Кам’янка організують пікнік, під час якого вони покращуватимуть благоустрій території біля вуличних тренажерів, кошти на які зібрали в межах проекту «Громада в дії». Після спільної праці мешканці обговорюватимуть можливість створення ОСББ.

Для мешканців вулиць Топольної та Замарстинівської проведуть «БалатонFest», під час якого сусіди матимуть можливість ближче познайомитися, а також дізнатися про успішні практики, зокрема щодо практики зменшення побутового сміття та співфінансування громадських ініціатив. Як відомо, в межах «Громадського бюджету» почали здійснити проект ревіталізації Замарстинівського парку.

У Парку культури ім. Б.Хмельницького активісти мають намір змонтувати компостер, де зібрані з парку органічні відходи, перероблятимуться на добрива для урбан-саду, закладеного в парку.

Тим часом на Сихові творча майстерня «Сверлик» проводитиме майстер-класи для дітей і дорослих, а для мешканців вул. Шафарика, Дж.Вашингтона та Пасічної підготують проект «На виставу разом з татом», для чого змонтують літню сцену.

За інформацією Марти Гладкої, цього року принципом «Майстерні міста 2017» є урбаністична децентралізація, відтак окрім головної локації у центрі міста, яку розташують навпроти «Музею ідей» на вул. Валовій, 18а, локальні «майстерні» діятимуть у різних районах міста.

Так, 6-7 червня – перед культурно-мистецьким центром «Супутник» на вул. Повітряній, 2; 8 червня майстерню організують на площі перед «Фабрикою повидла» на вул. Богдана Хмельницького, 124; 9-10 червня – перед «Кінопалацом ім. О. Довженка» на пр. Червоної Калини, 81; 11-12 червня – на площі перед школою № 81 на вул. Гетьмана Мазепи, 1а; 13-14 червня – на площі перед ЛКП «Рясне-402» на вул. Шевченка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук