У Червонограді протестують проти передачі теплокомуненерго у приватні руки

СуспільствоЯ.І., 3 лютого 20167550

Мешканці Червонограда проти передачі в концесію комунального підприємства «Червоноградтеплокомуненерго». Про це свідчить опитування, яке провели у місті минулої суботи представники «Об’єднання «Самопоміч».

Як виявилося, значній частині червоноградців нічого невідомо про цей крок місцевої влади і можливі наслідки. А ті, хто знає про концесію, категорично проти передачі стратегічного об’єкта в приватну власність на найближчі півстоліття.

Всього за декілька годин вдалося зібрати понад 2000 підписів проти концесії комунального підприємства.

Як інформував ZAXID.NET комунальне підприємство «Червоноградтеплокомуненерго» готують до передачі в експлуатацію приватному власнику на 49 років. Однак депутати фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Червоноградській міській раді наполягають, що проблеми підприємства варто вирішувати іншими шляхами.

«Якщо громада хоче, щоб підприємство залишалося у власності міста, то депутати мають знайти шляхи для вирішення цієї проблеми, – переконаний Дмитро Фартушок, голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Червоноградській міськраді. – Міська організація «Об’єднання «Самопоміч» вирішила виступити на сесії Червоноградської міської ради проти поспішної передачі КП «Червоноградтеплокомуненерго» в концесію».

На думку депутата, це питання слід відкласти і детально вивчити, щоб знайти інші можливі шляхи виходу з кризової ситуації. До прикладу, львівське комунальне підприємство «Львівтеплоенерго» є прибутковим.

«Треба скасувати всі попередні рішення Червоноградської міської ради про передачу підприємства в концесію та провести незалежний аудит з допомогою експертів і керівників успішних підприємств цієї галузі, щоб дізнатися, внаслідок чого виникла заборгованість», – зазначає Дмитро Фартушок.

Він переконаний, що варто долучитися до міжнародних програм із енергозбереження та енергоефективності та вивчити альтернативні шляхи виходу підприємства з кризи. Також треба оголосити конкурс на призначення нового керівника підприємства.

Інструменти для передачі КП «Червоноградтеплокомуненерго» у концесію підготували депутати попереднього скликання міськради. Вони погодили створення конкурсної комісії, яка тоді не змогла приступити до роботи – громадськість була проти.

На чергову сесію Червоноградської міської ради, яка відбудеться 4 лютого, винесено питання про затвердження складу конкурсної комісії та ухвалення тексту оголошення про передачу підприємства в концесію.

«Депутатам пропонують прийняти просто технічне рішення – замінити склад комісії, яка була затверджена ще на минулій каденції, – розповідає Дмитро Фартушок. – Але замовчується те, що згідно зі законом після затвердження складу комісії вона в 10-ти денний термін повинна оголосити конкурс з передачі в концесію цілісного майнового комплексу комунального підприємства міської ради».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук