У Червоному Хресті вимагають від Москви оприлюднити склад вантажів гуманітарної місії

Перед тим як почати гуманітарну місію для Луганська Червоний Хрест очікує від Москви інформації про склад вантажів.

У прес-центрі Червоного Хреста повідомили, що відповідна домовленість була досягнута на тристоронній зустрічі представників Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ), а також української та російської влади, передає INSIDER.

Згідно з повідомленням, за підсумками зустрічі була досягнута домовленість, яка визначає умови проведення операції з надання російської гуманітарної допомоги.

Зокрема, гуманітарна операція можлива за згоди всіх сторін з тим, що доставку допомоги забезпечуватиме Червоний Хрест за умови поваги до його основних робочих принципів нейтралітету, неупередженості та незалежності.

Крім того, до початку операції, МКЧХ має отримати від влади Російської Федерації без невиправданих затримок усі необхідні деталі, що стосуються допомоги, в тому числі її обсягу та змісту, а також вимог до транспортування та зберігання.

Всі сторони також мають гарантувати безпеку співробітників Червоного хреста і транспортних засобів протягом усього терміну операції, оскільки організація не погодилася на надання збройної охорони.

«Перед тим, як ця ініціатива може початися, необхідно уточнити деталі реалізації цієї операції», – зазначив глава управління МКЧХ по оперативної діяльності в Європі та Центральній Азії Лоран Корбац.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук