У Чорне море увійшов флагманський корабель шостого флоту ВМС США

У Чорне море увійшов флагманський корабель шостого флоту ВМС США
Американський військовий корабель «Маунт Уїтні» увійшов в акваторію Чорного моря

В акваторію Чорного моря у понеділок, 10 жовтня, увійшов флагман 6-го оперативного флоту ВМС США командно-штабний корабель «Маунт Уїтні». Про це повідомив «Інтерфакс-Україна».

Командування 6-го флоту не повідомило про мету проходу корабля в Чорне море. Згідно з офіційною інформацією, «Маунт Уїтні» вийшов з бази в італійському місті Гаета в плавання 7 жовтня. Корабель планував відпрацювати з союзниками по НАТО і партнерами взаємодію щодо забезпечення регіональної безпеки в зоні відповідальності 6-го оперативного флоту, в яку, згідно ВМС США, входить і акваторія Чорного моря.

Зазначено, що 6 жовтня у Чорне море також зайшов фрегат керованої ракетної зброї ВМС Франції «Премія метр Л'Ер» (F792).

У поточному році в акваторію Чорного моря заходили кілька бойових кораблів НАТО нечорноморських країн, в тому числі США, Канади та Франції. Американські кораблі брали участь у проведених під егідою США і НАТО спільних з Україною навчаннях Sea Breeze. У морському компоненті були задіяні понад 25 кораблів, катерів і суден забезпечення США, Туреччини, Румунії та України. До навчань також залучалися морські піхотинці Грузії і Молдавії.

За конвенцією Монтр, кораблі нечорноморських держав в акваторії Чорного моря можуть перебувати 21 добу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук