У чотирьох містах відкриють центри набору контрактників у Нацгвардію

У чотирьох містах відкриють центри набору контрактників у Нацгвардію

Національна гвардія України створює мережу центрів комплектування військовослужбовцями-контрактниками, і найближчим часом відбудеться їх відкриття у чотирьох містах: Львові, Одесі, Харкові і Дніпропетровську. Про це заявив начальник відділу Управління кадрової роботи Нацгвардії України полковник Михайло Кардинал, повідомив «Укрінформ».

«З початку лютого ми відкрили перший центр комплектування (щодо набору громадян на військову службу за контрактом до Нацгвардії) в Києві, по вулиці Константинівська, 5. З понеділка, 15 лютого, такі ж центри комплектування будуть відкриті ще в чотирьох регіонах – це в Одесі, Харкові, Львові і Дніпропетровську», – сказав він.

За словами Кардинала, в таких центрах проводитиметься прийом громадян, роз’яснюватимуться перспективи військової служби за контрактом, проводитимуться професійно-психологічні обстеження. Після цього громадян-кандидатів направлятимуть на проходження військово-лікарської комісії та рекомендуватимуть на військову службу за контрактом.

Кардинал зазначив, що загалом на даний час у Нацгвардії служать близько 14 600 контрактників рядового, сержантського та старшинського складу, в тому числі, 2 тисячі жінок-контрактників. Водночас, для порівняння, він повідомив, що наразі у лавах Нацгвардії проходять службу 11 тисяч строковиків, які не беруть участь у виконанні бойових завдань в зоні проведення АТО.

Контрактники набираються на такі самі посади, що і строковики. Суттєва перевага служби за контрактом в тому, що грошове утримання рядового контрактника першого року служби в Нацгвардії становить від 7 тис. грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук