У декана-хабарника в Ужгороді вилучили букет з грошей
При затриманні декана економічного факультету Ужгородського національного університету (УжНУ) Василя Мікловди за хабар у нього вилучили грошовий букет.
Про це повідомили в прес-службі прокуратури Закарпаття. Після дзвінка однієї зі студенток університету, яка повідомила про те, що дала декану хабар у розмірі 1200 доларів, правоохоронці провели перевірку.
Через деякий час вже від іншого студента декан отримав хабар в розмірі 1200 доларів США, після чого був викритий працівниками УБОЗ УМВС України в Закарпатській області на місці вчинення злочину. При затриманні декана у його службовому кабінеті був виявлений букет квітів, вироблений із грошей різного номіналу. Цей букет був вилучений у ході обшуку. За даним фактом прокуратурою області порушено кримінальну справу проти декана економічного факультету УжНУ.