У Держприкордонслужбі назвали три країни куди найчастіше виїжджають українці

За словами Олега Слободяна, динаміка виїзду українців за кордон стабільна

Серед найпопулярніших країн для виїзду серед українців - Польща, Росія та Угорщина. Про це в ефірі «112 Україна» заявив помічник голови Державної прикордонної служби Олег Слободян.

«Ми ведемо статистику українців, які виїжджають за кордон. Водночас протягом багатьох років ми не запитуємо мету поїздки, тому ми не можемо сказати, яка кількість наших співвітчизників виїхала з метою міграції», – повідомив Олег Слободян.

Він також зазначив, що минулого року близько 25 мільйонів українців перетнули кордон на в'їзд, і «приблизно ця ж кількість, умовно кажучи, повернулася в Україну».

«Можна сказати, що динаміка стабільна, як і трійка лідерів-країн, куди більше їдуть українці. Це Польща – близько 10 млн наших співвітчизників. На другому місці Російська Федерація – близько 5 млн. І на третьому місці Угорщина – близько 3 млн наших співвітчизників. Ці ж країни лідирували і протягом попередніх років», – зауважив Слободян.

До слова, у соцмережах в останні дні активно ведеться дискусія щодо питання еміграції з України. Відомий блогер і медіаменеджер Артур Оруджалієв написав пост про те, що «в Україні повітря просякнуте атмосферою еміграції». Оруджалієву відповіли багато користувачів, але особливо поширеною стала відповідь співзасновника компанії Prometheus, блогера Івана Примаченка. Він опонує Оруджалієву, вказуючи, що ситуація справді критична, але є перспектива, заради якої варто жити і боротися в Україні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук