У держскарбниці Зімбабве залишилося близько $200

СвітУляна Сенко, 29 січня 201310584
Прапор Зімбабве

Напередодні виборів у бюджеті Зімбабве залишилося трохи більше двох сотень доларів, тоді як необхідно понад 100 мільйонів.

В 2008 році інфляція в Зімбабве склала 231 мільйон відсотків, після чого країна перейшла на американський долар.Фінансові активи Зімбабве, де найближчим часом мають пройти президентські вибори, оцінюються всього в 217 доларів, повідомляють РИА Новости

"Після того, як минулого тижня ми виплатили зарплату бюджетникам, у державній скарбниці залишилося 217 доларів", - повідомив журналістам міністр фінансів країни Тендая Біті.

Він визнав, що у країни не залишається іншого виходу, окрім звернення за фінансовою допомогою до міжнародного співтовариства.

Виборча комісія Зімбабве заявила, що для організації референдуму і виборів буде потрібно 104 мільйони доларів.

Нагадаємо, попередні президентські вибори в Зімбабве пройшли в березні 2008 року. На них переміг президент Роберт Мугабе, який керує країною з 1980 року.

У вересні 2008 року Мугабе і лідер опозиції Морган Цвангірай, що став прем'єр-міністром, підписали договір про розподіл влади.

Економіка Зімбабве за цей час так і не вийшла з глибокої кризи. Рекордна інфляція становить сотні мільйонів відсотків у річному вирахуванні, що змусило владу перейти на доларизацію економіки.

Зімбабве має хронічну нестачу продовольства і значною мірою залежить від постачання гуманітарної допомоги. ВВП на душу населення (за паритетом купівельної спроможності) в Зімбабве становить 173 долара - це найнижчий рівень серед усіх країн і територій світу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук